Contactinformatie

2-evolve bv

Maatschappelijke zetel:
Sleedoornlaan 8
1780 Wemmel

info@2-evolve.be
Tessa Lagey: +32 477 49 66 78
Inez Senecaut: +32 475 255 200

BTW: BE0728.811.478
IBAN: BE47 3631 8908 6180
BIC code : BBRUBEBB

KMO-Portefeuille Erkenningsnummer: DV.O236015

Locaties

Tessa Lagey | Wemmel

Tessa Lagey

 

Tessa Lagey

 

Bestuurder | Loopbaanbegeleider | Integratief Coach | Executive Coach | Trainer

 

tessa@2-evolve.be
0477 49 66 78

 

Sleedoornlaan 8 – 1780 Wemmel

 

 

Inez Senecaut | Berchem & Hove

Inez Senecaut

Inez Senecaut

Loopbaanbegeleider |  Stress & Burnout Coach | Life Coach | Integratief Coach |  Trainer

inez@2-evolve.be
0475 255 200

Weldadigheidsstraat 7 – 2540 Hove

Elisabethlaan 3 (6°v) – 2600 Berchem

Eva Pareyn | Brussel & Spanje

Eva Pareyn

Eva Pareyn

Loopbaanbegeleider | Talent & Conflict Coach | Trainer

eva@2-evolve.be
0497 54 55 54

Hoogstraat 141 – 1000 Brussel

Sybil Barsamian | Wilrijk

Sybil Barsamian

Sybil Barsamian

Loopbaanbegeleider | Career future proof coach | Mediator | Trainer

sybil@2-evolve.be
0475 580 900

Laarstraat 81 – 2610 Wilrijk

Jeannine Smeets | St-Gillis-Waas

Jeannine Smeets

Jeannine Smeets

Loopbaanbegeleider | Integratief coach | Trainer

jeannine@2-evolve.be
0475 36 76 05

Reepstraat 82 – 9170 Sint Gillis Waas

Annelies Colpin | Brussel

Annelies Colpin

Annelies Colpin

Loopbaanbegeleider | Trainer | Engager

annelies@2-evolve.be
0475 32 46 53

Werfstraat 17 – 1000 Brussel

Hans Van Stiphout | Hoegaarden

Hans Van Stiphout

Hans Van Stiphout

Loopbaanbegeleider | Executive coach | Leiderschapscoach

hans@2-evolve.be
0475 86 89 08

Hauthem 74 – 3320 Hoegaarden

Viviane De Schaepdryver | Heldergem

Viviane De Schaepdryver

Viviane De Schaepdryver

Loopbaanbegeleider | Stress- & Burn out coach | Life Coach | Erkend klinisch psycholoog

viviane@2-evolve.be
0474 94 94 04

Terlicht(HE) 224 – 9450 Haaltert

Nadia Dehondt | Oostende

Nadia Dehondt

Nadia Dehondt

Trainer

nadia@2-evolve.be
0473 97 51 69

Torhoutsesteenweg 234/1 – 8400 Oostende

<

Heb je een andere vraag: